مَن اَصبَحَ وَ لَم یَهتَمَّ بِاُمورِ المُسلِمینَ فَلَیسَ بِمُسلِم7 خرداد 1403

دولت پاسخگوی افزایش چشم‌گیر قیمت قیر باشد

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید بیایند و پاسخ دهند که در عرصه بین‌المللی و داخلی که اتفاقی نیفتاده، چرا قیمت هر تن قیر از ۴ میلیون تومان، ۷ میلیون تومان شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی رسمی علی نیکزاد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، اظهار داشت: مجلس طرحی را با در نظر گرفتن جلوگیری از رانت در نظر گرفته بود که منابعی را در اختیار دستگاه‌های اجرایی بگذارد تا بر این اساس با عدالت اجتماعی، دستگاه‌ها بتوانند قیر بخرند و زیرپای مردم را در روستاها، راه‌های فرعی و عشایری اصلی، حیاط پاسگاه‌ها و طرح هادی روستاها آسفالت کنند.

وی افزود: من بسیار متاسفم که وقتی این طرح تبدیل به قانون شد و سازمان برنامه و بودجه منابع آن را تخصیص داد، قیمت هر تن قیر از ۴ میلیون به ۷ میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

نیکزاد ادامه داد: مسئولان باید بیایند و پاسخ دهند که در عرصه بین‌المللی و داخلی که اتفاقی نیفتاده، چرا قیمت هر تن قیر از ۴ میلیون تومان، قیر ۷ میلیون تومان شده است. این موارد با عدم نظارت در این بخش اتفاق می‌افتد و به هر حال دولت باید پاسخ دهد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: معنی ندارد که قیمت یک تن قیر از ۴ میلیون تومان، ۷ میلیون تومان شود، لذا این مسئله را باید اصلاح کنند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *